×
LOGO VAGARU

Sprawdzenie i dobór poziomu językowego

Na Vagaru możesz sprawdzić swój poziom językowy za pomocą testu. Pamiętaj jednak, test jest wyłącznie pomocą w określeniu poziomu. Zalecamy jego wykonanie na początku nauki, nie zalecamy testów gramatycznych do mierzenia postępów.

Na Vagaru zamiast wyników testów gromadzisz umiejętności. Nie jest ważne czy umiesz napisać test na 90%, ważniejsze jest natomiast czy potrafisz zarezerwować hotel lub zaprosić kogoś na drinka, dlatego zawsze na początku programu do nauki samodzielnej znajdziesz jasny i konkretny cel.

Dlatego w trakcie nauki zapisuj swoje cele i powtarzając materiał skupiaj się na konkretnych umiejętnościach, które nabywasz.

Nie da się postawić ściany pomiędzy poziomami - ich granice są umowne, dlatego zachęcamy Cię, aby podchodzić świadomie do klasyfikacji poziomów i własnych osiągnięć.

Często zdarza się, że osoby dobrze wypadające na testach pisemnych mają trudności z poprawną wymową i spontaniczną komunikacją, dlatego naszą misją jest wykształtowanie świadomości własnej znajomości języka.

Na Vagaru samodzielnie wybierasz poziom na jakim się uczysz i świadomie pracujesz z jego trudnością, określając czy dany poziom jest dla Ciebie odpowiedni.

Najważniejsze są umiejętności językowe jakie zdobywasz, to, czy potrafisz wyrazić wszystko, czego chcesz i potrzebujesz po angielsku. Na tym skupiamy się na Vagaru. 

W każdej chwili możesz wybrać inny poziom lub realizować zagadnienia z dwóch poziomów równolegle, wybierając temat, który bardziej Cię interesuje i umiejętności, które chcesz zdobyć.

logo Script logo