×
LOGO VAGARU

Kim jesteśmy, jaką mamy misję i jakie są nasze wartości?

Cześć z tej strony Aggie i Kamil. Jesteśmy twórcami Vagaru i przede wszysktim chcemy przywitać Cię tutaj gorąco! :)

Nasze doświaczenie z nauczaniem języków sięga wiele lat wstecz. Najpierw doskonaliliśmy własną znajomość języków obcych podczas studiów i wyjazdów zagranicznych, które zmieniły obraz efektywnej nauki. Następnie przez kilka lat pracowaliśmy indywidualnie z naszymi klientami. Spotkaliśmy się osobiście z niemal tysiącem klientów indywidualnych z całej Polski, badaliśmy ich potrzeby i rozwiązywaliśmy problemy językowe.

Od 2009 roku dokonaliśmy wielu odkryć, które stanęły w opozycji do standardowej podręcznikowej formy nauki i chcieliśmy udostępnić tę wiedzę na szerszą skalę. Dlatego założyliśmy bloga jezykipodroze.pl, którym zorganizowaliśmy pierwsze wyzwanie językowe na facebooku, które pobiło rekordy popularności i zgromadziło ponad 220 tysięcy osób. Odkryliśmy wówczas jak wiele osób poszukuje skutecznej metody na naukę angielskiego i jak wiele jeszcze pracy przed nami :)

W taki sposób krok po kroku dojrzewała koncepcja Vagaru, rajskiego miejsca nauki dostępnego dla wszystkich. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym bez żadnych ograniczeń można uczyć się jeszcze efektywniej niż na zajęciach indywidualnych, ale za cenę wielokrotnie atrakcyjniejszą.

Tworząc Vagaru skorzystaliśmy z siły Internetu i nowoczesnych technologii, ale zachowaliśmy dominującą rolę człowieka i kontaktów międzyludzkich w procesie nauki - to właśnie czyni Vagaru miejscem wyjątkowym.

Misja i wartości Vagaru

Skuteczna i przyjemna nauka języka dla każdego

Zapewniamy skuteczne narzędzia i metody dla każdego, oparte o najnowsze badania naukowe (neurodydaktyka) i własne doświadczenia i wiedzę. Promujemy przyswajanie języka obcego w sposób naturalny, poprzez umożliwienie otoczenia się językiem każdego dnia.

Życzliwość i dobra energia

Pomagamy każdej osobie najlepiej jak potrafimy. Każdy jest dla nas równie ważny i komunikujemy się zawsze z życzliwością, uśmiechem, dobrą energią i wykonujemy naszą pracę z najwyższą starannością.

Innowacyjność i gwarancja możliwie najniższej ceny

Nasze rozwiązania są dostępne dla wszystkich, dlatego dbamy o zachowanie możliwie najniższej ceny dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Zmiana życia na lepsze

Wierzymy, że umiejętność swobodnej komunikacji w języku obcym daje poczucie szczęścia i zmienia życie na lepsze. Inspirujemy do zgłębiania tego, co ma znaczący wpływ na naukę języka obcego: techniki i proces nauki, motywacja wewnętrzna, poczucie własnej wartości, odpowiednie zarządzanie czasem, sztuka koncentracji, praca na przekonaniach, budowanie nawyku, ruch, oddech, relaks, odżywcze jedzenie.

Akceptacja błędów, rozwój i nieustanne zmiany

Akceptujemy błędy. Umiemy dostrzegać własne błędy, nie boimy się otwarcie o nich mówić i nieustannie potrafimy się na nich uczyć, dzięki czemu wzrastamy i tworzymy coraz lepszą rzeczywistość. Wierzymy, że jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana. Rozwijamy się i poszerzamy naszą wiedzę każdego dnia, mamy otwarty umysł i jesteśmy gotowi na ciągłe dokonywanie zmian na lepsze w swoim postrzeganiu świata, postępowaniu i oferowanych narzędziach.

Vagaru Gang

Naszym celem i misją jest stworzenie międzynarodowej społeczności użytkowników #VagaruGang, która wspiera się wzajemnie, motywuje i inspiruje do efektywnej nauki języków i nawiązuje pozytywne relacje.

Do zobaczenia na Vagaru!
Aggie Biały i Kamil Kondziołka
Instagram: @vagaru.pl i @aggie.bialy

Facebook: fb.com/vagaruPL i fb.com/JezykiPodroze 

logo Script logo