×
LOGO VAGARU

Do kiedy konto będzie aktywne jeśli zapłacę dzisiaj? Jaki jest okres wypowiedzenia? Czy zawierana jest umowa?

Aktywacja konta w pełnej wersji dokonywana jest automatycznie w chwili poprawnego zaksięgowania transakcji i od tego zdarzenia liczony jest czas dostępu do konta.

Jaki jest okres umowy i wypowiedzenia? Vagaru to rajska wyspa, więc zasady są równie rajskie. Nam zależy wyłącznie na tym, aby Vagarowicze osiągali swoje cele i zmieniali swoje życie na lepsze, ufamy więc sobie nawzajem w pełni i umożliwiamy najlepsze warunki współpracy:

  • Płatności subskrypcyjne:

    Płatność pobierana jest z karty płatniczej raz na określony w ofercie czas (raz na miesiąc, raz na 3 miesiące lub co roku). Umowa jest więc bezterminowa i możesz z niej zrezygnować w dowolnej chwili - aby to zrobić wystarczy anulować subskrypcję. Jeśli anulujesz subskrypcję konto będzie ważne do końca okresu opłaconego ostatnią płatnością.
     
  • Płatności jednorazowe:

    Konto jest ważne na określony w ofercie czas (na 1 miesiąc, 3 miesiące lub rok) i umowa jest zawierana na taki właśnie czas. Aby kontynuować umowę należy przedłużyć konto wykupując nowy pakiet - w tym przypadku opłata nie będzie pobierana automatycznie i wyślemy informację mailową z przypomnieniem. W przypadku nieopłacenia kolejnego okresu konto zostaje wyłączone.
logo Script logo