×
LOGO VAGARU

Do czego będę mieć dostęp po rezygnacji z konta płatnego?

Wraz z wygaśnięciem dostępu konto przechodzi w tryb testowy, więc żadne funkcjonalności dostępne w pełnej wersji nie są dostępne. Utracisz dostęp również do programów nauki, które realizowałeś.

Jeśli chcesz mieć dostęp do programów nauki samodzielnej, które realizowałeś możesz na własny użytek zadbaj o to, aby skopiować treści programów np. do edytora tekstu, pliku PDF lub korzystając z nożyczek internetowych (np. WebClipper). Jeśli chcesz mieć dostęp do nagrań konwersacji i powtórek z programów zadbaj o pobranie ich na swoje urządzenie - pozostają u Ciebie na zawsze, dopóki ich nie skasujesz :) Pamiętaj jedynie, że na VAGARU® nie ma zaległości, realizujesz materiały na bieżąco, nie skupiając się na gromadzeniu materiałów, ale na nabywaniu i gromadzeniu praktycznych umiejętności! :)

Przy ponownej płatności historia konta i jego zawartość zostanie przywrócona. Jeśli Twoje konto będzie nieaktywne dłużej niż 90 dni może zostać ono usunięte, o czym będziemy infromować.

Po wygaśnięciu konta wciąż będziesz mieć dostęp do:

Memrise - wszystkie programy, które dodasz do memrise w trakcie nauki na VAGARU®, pozostaną na Twoim koncie Memrise i nadal będą dostępne (należy pamiętać, że usługa Memrise jest usługą zewnętrzną niezależną od Vagaru, dlatego może zdażyć się tak, że serwis Memrise zmieni zasady swojej usługi, na co nie mamy wpływu. Pracujemy aktualnie nad własnym wewnętrzym systemem powtórek i dążymy do niezawodności również w tej kwestii :) Cierpliwości Kochani!!! :)

logo Script logo