×
LOGO VAGARU

Co wybrać - subskrypcję czy płatności ręczne?

To, że tutaj dotarłeś lub dotarłaś znaczy, że chcesz uczynić z angielskiego przyjemną część swojego życia i rozwijać się. Bardzo nas to cieszy i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie !!! :)

Oba rodzaje płatności oferują dostęp do tej samej pełnej wersji Vagaru :) Niezależnie od tego czy zapłacisz subskrypcją czy płatnością ręczną masz zawsze dostęp do pełni możliwości Vagaru. 
 

 • Jakie zalety ma subskrypcja? Czy można z niej zrezygnować? Czy jest bezpieczna?

  Subskrypcja jest formą płatności znaną z wielu serwisów internetowych oferujących np. muzykę, plany treningowe, chmury danych czy optymalizację pracy. Płatność w tej metodzie jest pobierana automatycznie z Twojej karty płatniczej, nie musisz więc martwić się o to, aby co miesiąc doładować konto i wykonać na nowo płatność. Jeśli korzystasz z kilku lub kilkunastu usług pozwala Ci to oszczędzić mnóstwo czasu - dlatego właśnie jest naszym zdaniem najlepszą formą płatności - zaoszczędzony czas lepiej przeznaczyć na naukę na Vagaru lub inne przyjemności.

  Subskrypcję na Vagaru możesz anulować w dowolnym momencie bez dodatkowych kosztów.

  Płatności są zabezpieczone odpowiednim certyfikatem i spełniają wszystkie restrykcyjne normy dla płatności internetowych. Subskrypcja jest dostępna dla wszystkich kart płatniczych (zarówno debetowych, jak i kredytowych). Pamiętaj jedynie o ustawieniu odpowiedniego limitu na transakcje internetowe.
   
 • Kiedy skorzystać z płatności ręcznych? Czy mogę zapłacić kartą?

  Jeśli chcesz zapłacić przelewem, zapłacić gotówką (np. na poczcie) lub zapłacić kartą bez automatycznego pobierania w kolejnych okresach płatności ręczne są opcją właśnie dla Ciebie.

  Gdy ważność Twojego konta będzie zbliżać się do końca otrzymasz od nas informację, aby dokonać kolejnej opłaty. Jeśli chcesz zachować ciągłość nauki musisz pamiętać o dokonaniu opłaty. Jeśli tego nie zrobisz Twoje konto zostanie wyłączone i przejdzie w tryb demonstracyjny :) 
   

Kochani, miłego Vagarowania! Jeśli macie jakiekolwiek pytania - piszcie do nas!
Aggie, Kamil & Vagaru Team

 

logo Script logo